Nabídka služeb

Výstavbu realizujeme na základě stavebního projektu, který Vám můžeme vytvořit na míru dle Vašich přání a představ. Naši projektanti jsou specializovaní jak na klasickou výstavbu, tak na dřevostavby (roubenky, sruby), nízkoenergetické domy, případně i pasivní domy.

V rámci Programu Zelená úsporám zajišťujeme i energetický výpočet (audit) potřebný pro dotační program.

Provádíme zaměření a vyhotovení cenových nabídek. Při výstavbě zajišťujeme kompletní stavební práce včetně řemesel. Na všechny naše služby poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Naše typy na podlahy:

Betonové podlahy již nejsou moderní a mají značné množství nevýhod, proto Vám nabízíme samonivelační nebo anhydridové podlahy či betony.

Samonivelační podlahy jsou vhodné zejména při výstavbě bytů, obytných domů, zimních zahrad, kancelářských a průmyslových prostor, ale i do škol nebo ubytovacích komplexů. Tento druh podlahy se prokázal jako nevhodný pouze ve vlhkých prostorách - jako například prádelny, garáže, sprchy a podobně.

Anhydritové podlahy či betony jsou známé také jako lité podlahy nebo sádrové podlahy a jsou skvělým řešením v rodinném domě jako nástupce a náhrada za betonové podlahy.

© 2010 EMKAS - Miloslav Kořínek všechna práva vyhrazena.