O stavební firmě EMKAS

  Stavební firma Emkas se sídlem v Liberci provádí veškeré stavební práce. Nabízíme stavby rodinných domů, rekonstrukce bytů i budov, dohled nad stavebními pracemi, sanace a další služby v oboru stavebnictví.

  Jsme na trhu více jak 18 let a díky nabytým zkušenostem a odborné kvalifikaci zaměstnanců je naše práce rychlá a kvalitní.

  Firma EMKAS je registrována v Seznamu odborných dodavatelů – SOD, je tedy kvalifikovanou firmou a vlastní oprávnění na realizaci Programu Zelená úsporám.

  Historie

  Společnost EMKAS vznikla v roce 2005, ale její historie se traduje od roku 1992, kdy začala podnikat jako OSVČ. Po několikaleté působnosti na českém území následovala pětiletá zkušenost s německým trhem. Díky spokojenosti našich zákazníků a stále se zvětšujícímu objemu prací, se z podnikající fyzické osoby vytvořila firma se stabilním kádrem řemeslníků.

  Vzhledem k odborné kvalifikaci a dlouholetým zkušenostem v oboru jsou zaměstnanci schopni rychle a kvalitně zvládat veškeré úkoly v oblasti stavebnictví (od výstavby nových bytů, rodinných domů, po rekonstrukce, modernizace či sanace stávajících objektů).

  Firma EMKAS je nejen dodavatelem stavebních prací, ale zajišťuje i návrhy stavebních projektů včetně kompletní inženýrské činnosti ve sféře modernizace, sanace a rekonstrukce stávajících i historických objektů.

  V současnosti je firma EMKAS malou prosperující firmou, schopna realizovat poptávku i velmi náročného zákazníka.

  © 2010 EMKAS - Miloslav Kořínek všechna práva vyhrazena.